Apie mus

“Vanagupės pušys“ – tai modernus projektas Lietuvos pajūryje. Net keturių aukštų poilsio paskirties pastate planuojama įrengti 52 skirtingo ploto apartamentus. Visuose apartamentuose numatyta įrengti plačias, erdvias lodžijas. Apartamentai šiame projekte didesni nei įprasta – tai garantuoja mažesnę bendruomenę.
Gyventojų patogumui bus įrengta ir erdvi požeminė automobilių stovėjimo aikštelė bei dviračių ir daiktų saugyklos, kur, kaip ir visose bendrose patalpose, veiks apsauga. Aplinka privačiame sklype apželdinta ir išskirtinai prižiūrėta, o elektromobilių savininkai apsidžiaugs lauke įrengtomis įkrovimo stotelėmis.

Play Video

Modernus, naujos statybos pastatas, aukšta A+ šilumos efektyvumo klasė, pagerinto akustinio komforto garso izoliacijos klasė B. Statybai bei apdailai naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos padės užtikrinti visapusišką būsimų gyventojų komfortą. Pastato dizainas sukurtas taip, kad pažvelgus pro langą matysite ne artimiausių kaimynų gyvenimą, o savo pasirinktą vaizdą. Apartamentai parduodami su pilna apdaila, sumontuoti aliuminio langai, įrengta individuali rekuperacija kiekviename bute. Jūsų patogumui pastate įrengtas liftas.
Unikali architektūra, pajūrio oras, jūros ošimas, pušų kaimynystė ir dar daugiau – tai būsimo jūsų gyvenimo atspindys!

Vieta

Projektas „Vanagupės pušys“ vystomas viename iš populiariausių Lietuvos kurortų – Palangoje, Vanagupės gatvėje. Apartamentų pastato vieta numatyta žaliausioje miesto dalyje, visai šalia pušyno, skiriančio gyvenamąją erdvę nuo pajūrio. 

Pastato vieta ypatinga tuo, kad yra pirmoje linijoje prie jūros, uždaroje teritorijoje su privačiu sklypu. 

Tai ideali vieta poilsiui – netoli nuo civilizacijos, bet visai šalia gamtos. Gyvenimas čia reiškia kasdien pabusti nuo pušų ošimo, vos panorėjus pabėgti minutei ir sušlapti kojas Baltijos jūroje. Puikiai išvystyta infrastruktūra – automobiliu miesto centrą pasieksite greičiau nei per 10 minučių, taip pat, atstumas lengvai įveikiamas ir pėsčiomis.  

0
Apartamentai
0 m
Metrų iki jūros
0
Parkingo vietos