Butas 3

„Vanagupės pušys“ – tai modernus projektas Lietuvos pajūryje. Privačioje, saugomoje teritorijoje įrengti apartamentai nuo pajūrio nutolę vos 500 metrų, o sklypas ribojasi su ošimu alsuojančiu pušynu. Tai nepaprastai rami ir uždara vieta poilsiui ir gyvenimui.

Net keturių aukštų poilsio paskirties pastate planuojama įrengti 52 skirtingo ploto apartamentus. Apartamentai šiame projekte didesni nei įprasta – tai garantuoja mažesnę bendruomenę. 

Pastato energinio naudingumo klasė – A+

Pastato (patalpų) akustinio komforto klasė – B

Šildymas – miesto centrinis, reguliuojamas, grindinis.

Vėdinimas – individuali rekuperacija su šilumogrąža kiekvienai poilsio patalpai pagal projektą.

Kondicionavimas – oro kondicionierius (monoblokinis arba montuojamas su išoriniu bloku).

Patalpų paskirtis – poilsio patalpos.

52 vnt. poilsio patalpų pastatas su 52 vnt. požeminės aikštelės vietomis.

Apdaila – pilna, pasirenkama pagal įrengimo lygius.

Pastato konstrukcija – betono monolitiniai pamatai su požemine parkavimo aikštele, monolitinės aukštų perdangos su keramzitiniais blokeliais fasade (200 mm) ir pertvarines, tinkuojamos gipso blokelių (2 x 100 mm) pertvaros su jose esančiais 10mm oro tarpu ir 50 mm akmens vatos izoliacija.

Stogas – sutapdintas, monolitinės konstrukcijos, bituminė dviejų sluoksnių danga. 350 mm storio eps izoliacija su 20 mm storio akmens vata, formuojančia stogo nuolydį.

Langai – trijų stiklų paketo aliuminio langai arba mediniai kaustyti aliuminiu iš išorės su energetinio naudingumo klase pagal projektą.

Durys – patalpų durys – šarvuotos, pastato įėjimo durys – aliuminio konstrukcijos su domofonu.

Fasadas – izoliuojančioji medžiaga – eps 180-250 mm storio pagal projektą su vokiška fasado šiltinimo sistema ir vokiškomis klinkerinėmis plytelėmis (spalviškumas, tekstūra gali keistis projekto eigoje).

Lodžijos – individualios lodžijos su epoksidine grindų danga ir apšvietimu, stiklo turėklai su medžio arba nerūdijančio plieno porankiu.

Buitinės nuotekos – prijungtos prie miesto buitinių nuotekų tinklų. 

Vandentiekis – prijungtas prie miesto vandentiekio tinklų su individualia apskaita. 

Santechniniai prietaisai – įrengiami pagal projektą.

Šildymas – prijungta prie miesto centrinės šildymo sistemos. Individuali apskaita. Kolektorinis, reguliuojamas šildymas. 

Įvadas – vienfazis, su individualiu apskaitos skaitikliu. Patalpose įrengti elektros skydeliai su automatiniais saugikliais, išvedžiota konstrukcijose paslėpta elektros instaliacija, šviestuvai, lizdų kiekis pagal projektą. 

Silpnos srovės – kiekviename aukšte, laiptinėje, sumontuotos silpnų srovių komunikacijos dėžutės. Nuo jų į parduodamas patalpas pakloti PVC instaliaciniai vamzdžiai iki numeriuose įrengtų paskirstymo dėžučių. 

Patalpose išvedžioti televizijos kabeliai. 

Gaisrinė signalizacija – pastatų patalpose įrengta bendra gaisrinė signalizacija. 

Apsauginė signalizacija – įrengta individuali apsauginės signalizacijos sistema su vaizdo stebėjimu.

Pastatų aplinka – pilnai sutvarkyta ir apželdinta teritorija, įrengta veja, kiemas ir privažiavimas, grįstas trinkelėmis arba betoninio ažūro danga. 

Pastato viduje, antžeminėje dalyje suprojektuota keraminių glazūruotų plytelių sienų apdaila visuose projektuojamuose san. mazguose. 

Grindų apdaila iš akmens masės plytelių. 

Sienų apdaila poilsio kambariuose – dažoma emulsiniais dažais, virtuvėlėse – keraminių glazūruotų plytelių ar panašia danga, atitinkančia virtuvės eksploatacijos reikalavimus. Grindų apdaila kambariuose gali būti parketo, buitinės virtuvėlės grindų apdaila iš akmens masės plytelių ar panašia danga. Visos lubos dažomos emulsiniais dažais.

Plytelės – itališka keramika.

Grindys – austriškos arba lietuviškos ąžuolo, trisluoksnės arba dvisluoksnės medinės grindys.

Sienų apdaila – tinkuotos, glaistytos, dažytos sienos, vokiški ekologiški dažai.

Santechnika ir šviestuvai – vokiška arba itališka.

Pastaba: Įmonė pasilieka sau teisę medžiagas, gaminius, spalvas ir mechanizmus keisti į kitus, savo išvaizda, techninėmis ir kokybinėmis charakteristikomis lygiaverčius arba geresnius